Aurela Hoxha ‘’mashtron’’ Elvana Gjatën në SHBA dhe ajo, ‘’mendonte se po bënin poza’’ (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:02 25-12-2015

Dy shoqet e ngushta Aurela Hoxha dhe Elvana Gjata ndodhen në SHBA. Aurela e filmon, teksa Elvana qesh me të madhe. Kjo është video që të dyja kanë realizuar sot.

‘’Kujtoja se do bënim poza’’, I thotë Elvana-Aurelës, e më pas qesh me të madhe.

Të dyja veshur në të zeza dhe tërësisht bionde, duket se po i shijojnë ditët në New York.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02630090713501
array(1) { ["section"]=> string(88) "aurela-hoxha-mashtron-elvana-gjaten-ne-shba-dhe-ajo-mendonte-se-po-benin-poza-foto-28522" }