Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë, pozon për Endrit Mërtirin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:42 08-11-2016 Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë, pozon për Endrit Mërtirin

Fashionistja dhe modelja Aurela Hoxha shfaqet më e nxehtë se kurrë në një set fotografik për Endrit Mërtirin.

Me të brendshme dhe me një xhaketë xhins hedhur te krahët, Aurela ka nxitur fantazinë e shumë ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Dhe mendoni që kjo foto është “backstage”. Po të tjerat si do jenë? Të presim...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10069298744202
array(1) { ["section"]=> string(65) "aurela-hoxha-me-e-nxehte-se-kurre-pozon-per-endrit-mertirin-58751" }