Aurela Hoxha në plazh, tepër tunduese me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:08 18-08-2016 Aurela Hoxha në plazh, tepër tunduese me bikini (FOTO)

Modelja Aurela Hoxha ka qenë në qendër të mediave rozë gjatë kohëve të fundit, por edhe si pjesë e ekranit.

Gjatë ditëve të fundit modelja ka publikuar foto nga plazhet ku ajo ka kaluar pushimet.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto me bikini fare të vogla ku ekspozoh së tepërmi hiret femërore dhe ngjan tepër tunduese.

Foto sot:

aurela.png

 

 

Foto para disa ditësh:

aurela_3.pngaurela_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069539546966553
array(1) { ["section"]=> string(57) "aurela-hoxha-ne-plazh-teper-tunduese-me-bikini-foto-50072" }