Aurela Hoxha "një bombë" në Maldive?S'keni parë shoqëruesen e saj...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:49 14-04-2016 Aurela Hoxha

Gjatë javës së kaluar kemi publikuar foto të Aurela Hoxhës në Maldive, që duhet thënë kanë qenë bombastike. Aurela me trupin shpërthyer dhe shijet e holla në zgjedhjet e bikinit, që i ndërronte herë pas here.

Por sot duhet thënë se edhe shoqëruesja e saj është një ‘’bombë’’ e vërtetë.

Dorina Gegiçi, modele, me një trup perfekt, krejt natyrale ka shoqëruar Aurelën në pushimet e saj në Maldive.

{gallery}dorinagegici{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024126768112183
array(1) { ["section"]=> string(69) "aurela-hoxha-nje-bombe-ne-maldive-s-keni-pare-shoqeruesen-e-saj-37650" }