Aurela Hoxha nuk i ka mbaruar pushimet, hedh një foto me të pasmet bombastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:10 14-09-2016 Aurela Hoxha nuk i ka mbaruar pushimet, hedh një foto me të pasmet bombastike

Blogerja dhe fashionistja Aurela Hoxha duket se nuk i ka mbaruar ende pushimet.

Ajo ka postuar në rrjetin IG një foto që po komentohet më së shumti, kjo, “falë” të pasmeve bombastike.

“Ti ta nxjerr veten nga qejfi”, i shkruan një nga ndjekëset Aurelës e cila për hir të së vërtetës edhe është “shtrembëruar” pak në këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029126882553101
array(1) { ["section"]=> string(82) "aurela-hoxha-nuk-i-ka-mbaruar-pushimet-hedh-nje-foto-me-te-pasmet-bombastike-52894" }