Aurela Hoxha preferon pishinat, foto të nxehta me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 31-07-2016 Aurela Hoxha preferon pishinat, foto të nxehta me bikini

Modelja Aurela Hoxha ka postuar disa foto tepër të nxehta me bikini në rrjetin e saj Instagram. 

Këtë herë modelja ka preferuar pishinat për të kaluar ditët me diell dhe për tu ekspozuar me bikini tepër të veçanta. 

 Format e saj trupore duken tepër të tonifikuara dhe ngjan shumë “seksi’. 

sonila_meco_copy.pngaurela_hoxha_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0229811668396
array(1) { ["section"]=> string(61) "aurela-hoxha-preferon-pishinat-foto-te-nxehta-me-bikini-48306" }