Aurela Hoxha sa te njëri te tjetri, çmend djemtë e “Dolce Gabbanës” (FOTOT PIKANTE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 26-09-2016

Shpërthyese dhe  në qendër të vëmendjes fashionistja shqiptare Aurela Hoxha gjatë një eventi të Golce Gabbanës.

E lirë dhe festive, Aurela është parë nën shoqërinë e më të mirëve të modës ndërsa nuk e ka patur aspak problem të fotografohet gjatë momenteve kur Mariano Vivanco e kap për mesi përshembull.

Për më shumë, hidhini një sy këtyre fotove dhe ndiqni videon provokuese.

dor.png

aurela1.png

dje.pngaurela2.png

 

au.png

 

aurela3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033323049545288
array(1) { ["section"]=> string(84) "aurela-hoxha-sa-te-njeri-te-tjetri-cmend-djemte-e-dolce-gabbanes-fotot-pikante-54138" }