Aurela Hoxha shfaqet pa make-up, ja si duket modelja e “pastokuar”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:51 14-01-2017 Aurela Hoxha shfaqet pa make-up, ja si duket modelja e “pastokuar”

Shikojeni mirë këtë foto pasi është ndër rastet e rralla kur Aurela Hoxhën e shikoni pa make-up.

Modelja dhe fashionistja e njohur, ka publikuar vetë një foto ku duket natyrale dhe e çliruar nga shtresat e kremit pudër. “S’ka nevojë për make-up “, shkruan Aurela në këtë foto.

Duket se ndjekësve të saj u ka pëlqyer ta shohin kështu pasi e kanë komplimentuar vërtet shumë në IG.

 

 aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047039031982422
array(1) { ["section"]=> string(69) "aurela-hoxha-shfaqet-pa-make-up-ja-si-duket-modelja-e-pastokuar-65477" }