Autoironia e Ledion Liços: Ja pse nuk bëhet art në këtë vend

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:16 24-06-2016 Autoironia e Ledion Liços: Ja pse nuk bëhet art në këtë vend

Një kategori e veçantë është shfaqur në nominimet e “Top Awards”, por çuditërisht kanë qenë vetëm dy këngë, të dyja “sprovat” e Ledion Liços.

Jo më kot kategoria mbante emrin “un-monimated”, të panominuara, dhe Liço e ka komentuar dike thënë se “Prandaj nuk bëhet art në këtë vend sepse nuk nominohen këngë”, si të tijat.

Megjithatë moderatori ka falënderuar personat që i kanë dhuruar at pak klikime në Youtube.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070362091064453
array(1) { ["section"]=> string(65) "autoironia-e-ledion-licos-ja-pse-nuk-behet-art-ne-kete-vend-44527" }