Avancon situata, Noizy flet me mesazhe me Rihanna-n (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:02 28-05-2018 Avancon situata, Noizy flet me mesazhe me Rihanna-n (FOTO)

Noizy është një nga reperat më të sukseshëm në Shqipëri. Këngët e tij pëlqehen shumë nga të rinjtë dhe padyshim kthehen menjëherë më hite.

Reperi është një ndër më të preferuarit nga femrat. Por deri më tani Noizy ka treguar se ka fiksim këngëtaren e famshme Rihanna.

Ai i komenton shpesh në fotot që publikon këngëtarja dhe madje e quan edhe ‘nuse’. Ndërsa së fundmi këngëtari ka vendosur t’i dërgojë një mesazh këngëtares me famë botërore. Me sa duket Riri kishte publikuar një Instastory që Noizyt nuk i ka pëlqyer dhe ky i fundit i është drejtuar tipik si një djalë shqiptar. “Rri mirë t’thash” , ka shkruar ai.

-640-0-5b0bbcfd3f8e8.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Khloe Kardashian publikon foton më të bukur me vajzën e saj
Preku të gjithë shqiptarët, Daniela e “The voice kids” i dërgon letër Miriam Canit, ja çfarë i shkruan (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.032140016555786
array(1) { ["section"]=> string(62) "avancon-situata-noizy-flet-me-mesazhe-me-rihanna-n-foto-122366" }