Avari në rrjet, këto zona mbeten pa energji elektrike për dy orë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:03 06-12-2017 Avari në rrjet, këto zona mbeten pa energji elektrike për dy orë

OSHEE ka njoftuar se për shkak të një avarie në linjën 35 kV Tirana 1 – Mëzez, është stakuar energjina elektrike, sot në mbrëmje ora 19:20, e cila do të zgjasë deri në orën 20:30.

Zonat pa energji elektrike: Bërxull, Domje, Bathore, Ujësjellsi Kamëz, Qerekë, Tapizë, Pompat Tapizë, Breg Lumi, Reparti Ushtarak, Laknas (pjesërisht), Pompat e Antibiotikut, Privat/ Alumin, Everest, Frutikultura, Çekrezë, Kasale, parafabrikatet Kamëz dhe Valias.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacioni ‘Çmontimi’: Arrestohen dy hajdutë në Vlorë, policia sekuestron 4 dyer duralumini
Vajza e mitur i ikën nga shtëpia, nëna e përlotur alarmon policinë: Punon në disko »
Article Logic
Execution time: 0.021510124206543
array(1) { ["section"]=> string(70) "avari-ne-rrjet-keto-zona-mbeten-pa-energji-elektrike-per-dy-ore-102207" }