Avokat Ngjela në ‘telashe’, porosit miqtë e tij (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:13 16-04-2017 Avokat Ngjela në ‘telashe’, porosit miqtë e tij (Foto)

Spartak Ngjela e përdor profilin e tij në Facebook shpesh për të postuar shkrime, opinione dhe analiza, kryesisht për politikën në Shqipëri, por së fundmi dikush dëshiron t’i prishë punë dhe ka hapur një Facebook me emrin dhe foton e avokatit.

Ngjela i porosit ndjekësit të mos e pranojnë ftesën e profilit fals. “Kanë hapur nje faqe Spartak Ngjela... me nje foto bardhë zi... është adresë abuzive. Mos e pranoni. Ju përshëndes”. Ndërsa ndonjë komentues e ngacmon duke i shkruar “Është Saliu”, pas profilit fals.

we3e334556.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024196147918701
array(1) { ["section"]=> string(55) "avokat-ngjela-ne-telashe-porosit-miqte-e-tij-foto-75392" }