Avokati provokon përpara Kryeministrisë, pankarta që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve para syve të Jonh Kerryt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:31 14-02-2016 Avokati provokon përpara Kryeministrisë, pankarta që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve para syve të Jonh Kerryt

Avokati Altin Goxhaj është çuar më herët se zakonisht ditën e sotme për të pritur me disa aktivistë të tjerë, John Kerryn teksa futej në ambientet e Kryeministrisë për të takuar ministrin Bushati dhe kryeministrin Rama.

Paraprakisht Goxhaj kishte përgatitur një pankartë gjigande e cila ka mundur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

“Zoti e bekoftë Amerikën. Ju lutem na shpëtoni nga SOROS-i”, shkruhej në pankartën që u shpalos para syve të Jonh Kerryt.

Pankarta ka shkaktuar edhe humor e të qeshura në rrjetet sociale.

“Duke pritur Kerry-n... asnjëherë se kam pirë kafen kaq herët të djelave
Good Bless America & Albania”, shkruan Goxhaj.

m3.jpg

please.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043949127197266
array(1) { ["section"]=> string(114) "avokati-provokon-perpara-kryeministrise-pankarta-qe-terhoqi-vemendjen-e-te-gjitheve-para-syve-te-jonh-kerryt-32531" }