Avokatja braktis profesionin për t’u bërë prostitutë, këto janë arsyet (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:24 28-02-2017 Avokatja braktis profesionin për t’u bërë prostitutë, këto janë arsyet (FOTOT)

Një braziliane 34-vjeçare ka braktisur profesionin e saj si avokate, duke nisur një karrierë të re, si prostitutë, e cila sipas saj i siguron një pagë më të lartë dhe kënaqësi në punë. Kanë qenë pikërisht këo arsye që e shtynë të marrë një vendim të tillë.

Claudia de Marchi thotë se i pëlqen më shumë të arrijë në orgazëm dhe të paguhet se sa të punojë me ligjet. 34-vjeçarja i habiti kolegët e saj vitin e shkuar, kur braktisi pozicionin e lartë në një firmë ligjore për të punuar si kurtizane luksi.

Ajo shprehet se një nga arsyet kryesore pse vendosi të lërë karrierën në avokati ishte që të shpëtonte nga egoizmi mashkullor në botën e ligjeve.

RGD.jpg89oy.jpgGTR.jpgRG.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019168138504028
array(1) { ["section"]=> string(81) "avokatja-braktis-profesionin-per-t-u-bere-prostitute-keto-jane-arsyet-fotot-70273" }