Avokatja seksi e Tiranës, çmend Los Angelesin me këtë veshje në mes të ditës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:36 29-08-2016 Avokatja seksi e Tiranës, çmend Los Angelesin me këtë veshje në mes të ditës

Ajo cilësohet si avokatja më seksi në Shqipëri ndërsa është një emër jo pak i njohur për publikun pasi kandidoi edhe në zgjedhjet e përgjithshme për të qenë deputete në Kuvend por elektorati nuk e zgjodhi.

Është fjala për Arnida Çapin e cila tashmë ka një zyrë avokatie në Tiranë. Arnida gjendet në Los Angeles ndërsa i ka çmendur të gjithë me këtë veshje në orët e para të ditës.

Taka, minifund të shkurtër flakë të kuq, ngjitur pas trupit dhe një bluzë të bardhë gjithashtu të ngushtë e të shkurtër që ia nxjerr në pah format nëpër rrugët e LA.

“Qyteti i ëngjëjve”, shkruan Arnida por askush nuk e ka mendjen te ajo çfarë shkruan avokatja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.37719297409058
array(1) { ["section"]=> string(81) "avokatja-seksi-e-tiranes-cmend-los-angelesin-me-kete-veshje-ne-mes-te-dites-51157" }