Babai arrin në kohë, i shpëton jetën vajzës nga ajo që zbulon në Snapchat

Publikuar tek: bota, më 00:48 24-11-2016 Babai arrin në kohë, i shpëton jetën vajzës nga ajo që zbulon në Snapchat

Babai ka arritur t'i shpëtojë jetën të bijës në kohë pasi sheh ca video në snapchat ku e bija  13 vjeçe dukej sikur halucinonte.

Ai gjeti të bijën i cila kishte qenë në efektin e hapave haluciogjenë, ‘Blue Diamond’.

Vajza ndodhet në spital dhe mjekët kanë treguar se është jashtë rrezikut për jetë edhe pse rrahjet e zemrës i kishte pasur shumë të shpejta.

“Është simptomë klasike rrahja e shpejtë e zemrës dhe bllokimi i mushkërive dhe frymëmarrjes”, kanë thënë mjekët.

Nëna e vajzës, identiteti i të cilës nuk është bërë publik, ka thënë se fëmijët sot nuk e dinë që po luajnë me vdekjen dhe rrezikojnë vazhdimisht.

 nintchdbpict000283942461_1479919760-9714762.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027391195297241
array(1) { ["section"]=> string(78) "babai-arrin-ne-kohe-i-shpeton-jeten-vajzes-nga-ajo-qe-zbulon-ne-snapchat-60502" }