Babai bën tatuazh “zhgaravinat” e djalit të tij (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:21 02-02-2015 Babai bën tatuazh “zhgaravinat” e djalit të tij (Foto)

Shpesh herë  tatuazhet e vizatuara siç duhet mund të duken tepër të ngarkuara ose jo shumë autentike, e diçka më e thjeshtë mund të jetë edhe më efektive.

Keith Anderson është një baba nga Ontario, i cili ka disa vite që bën tatuazh vizatimet e djalit të tij.

“Secili nga këto tatuazhe në krahun tim të djathtë janë vizatime që djali im ka vizatuar ndër vite. Të parin e ka bërë kur ka qenë 4 vjeç, sot ai është 11”, tregon Keith.

Keith thotë se shton nga një tatuazh çdo vit, dhe për këtë vit, ka në plan të shtojë një shpatë të cilën djali i tij e vizatoi në kartolinën e Krishtlindjeve.

Foto:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13426494598389
array(1) { ["section"]=> string(55) "babai-ben-tatuazh-zhgaravinat-e-djalit-te-tij-foto-2161" }