Babai i 16-vjeçarit të vrarë i thotë jo hakmarrjes: Për çdo veprim që ne marrim, Auloni dhe Zoti do të hidhërohen

Publikuar tek: rajon, më 19:45 23-09-2017 Babai i 16-vjeçarit të vrarë i thotë jo hakmarrjes: Për çdo veprim që ne marrim, Auloni dhe Zoti do të hidhërohen

Vrasja e 16-vjeçarit, Aulon Zeka të shtunën e kaluar tronditi Prishtinën. Auloni u gjet i vrarë në shkollë me 4 plumba në trup. Ndërsa dy persona janë në paraburgim dhe po hetohen në lidhje me ngjarjen.

Ndërkohë, babai i 16-vjeçarit të vrarë, Afrim Zeka i është përgjigjur me mjaft urtësi komenteve për hakmarrje të mundshme, ndaj persona që i morën jetën të birit.

“Për çdo veprim që ne marrim, Auloni dhe Zoti do të hidhërohen”, është shprehur ai, shkruan gazetaekspress, transmeton newsbomb.al.

afrim-zeka_1506188266-4770939.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019002914428711
array(1) { ["section"]=> string(117) "babai-i-16-vjecarit-te-vrare-i-thote-jo-hakmarrjes-per-cdo-veprim-qe-ne-marrim-auloni-dhe-zoti-do-te-hidherohen-93432" }