Babai i Bleonës ka ditëlindjen, ja si e uron e shoqja Oli Qereti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:51 05-06-2016 Babai i Bleonës ka ditëlindjen, ja si e uron e shoqja Oli Qereti

Babai i këngëtares Bleona Qereti, Nazmi Qereti feston sot ditën e tij të lindjes dhe bashkëshortja Oli i ka bërë një urim publik duke i thënë se ndjehet me fat që është në krah të tij.

“Nazmi të urojnga thellësia e shpirtit edhe 100vite të bukura e të lumtura plot shëndet e mirësi .Jam me fat që në jetë kam përkrah një Njeri me ekuilibër që më ka mbështetur pa rezerva dhe më ka zbukuruar jetën .

Nazmi Ti je një bashkëshort i adhuruar nga Unë dhe një Baba i  përsosur..... Ne kemi dy fëmijëtë mrekullueshëm që na bëjnë të ndjehemi krenar çdo sekondë të jetës sonë ,

Bledari dhe Bleona”, shkruan Oli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067629814147949
array(1) { ["section"]=> string(69) "babai-i-bleones-ka-ditelindjen-ja-si-e-uron-e-shoqja-oli-qereti-42489" }