“Babalja”, Shpëtim Nazarko ia thote troç Vasilit e Spahos: Do t’ ju kushtojë rëndë, do futeni në burg

Publikuar tek: aktualitet, më 20:54 11-10-2018 “Babalja”, Shpëtim Nazarko ia thote troç Vasilit e Spahos: Do t’ ju kushtojë rëndë, do futeni në burg

Të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” janë dy përfaqësuesit e partive më të mëdha opozitare PD e LSI, Edmond Spaho dhe Petrit Vasili, si dhe gazetari Artan Hoxha e analisiti Shpëtim Nazarko.

Duke folur për çështjen “Babale” dhe pasojat e saj në jetën politike, Shpëtim Nazarko ka kritikuar opozitën duke u shprehur se kanë krijuar një rrëmujë të madhe, e cila do t’ ju kushojë shumë rëndë.

“Keni prodhuar një rrëmujë e cila do tju kushtoj shumë rëndë. Për shakara futesh në burg. Po bëre kallzime të rreme futesh në burg”, ka thënë analisti.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes 13-vjeçarja në TIRANË, dyshohet se është VRARË me plumb në bark
'O k*** kandari, dhi e zgjebosur', Mustafa Nano kërkon falje publikisht: Kam reflektuar… »
Article Logic
Execution time: 0.0048091411590576
array(1) { ["section"]=> string(102) "babalja-shpetim-nazarko-ia-thote-troc-vasilit-e-spahos-do-t-ju-kushtoje-rende-do-futeni-ne-burg-137485" }