Babë e bir plagosin 18 vjeçarin në Tiranë, një në pranga tjetri në kërkim (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:42 12-10-2018 Babë e bir plagosin 18 vjeçarin në Tiranë, një në pranga tjetri në kërkim (EMRAT) Foto ilustruese

Janë identifikuar dy autorët e plagosjes me armë zjarri të ndodhur sot në Selitë.

Policia e Tiranës ka arrestuar njërin nga autorët, ndërsa ka shpallur në kërkim tjetrin. Autorët janë atë e bir: Abedin I., 56 vjeç, banues në Tiranë dhe S. I., 22 vjeç, i cili është në kërkim.

Atë dhe bir, pas një konflikti për motive të dobëta në zonën e “Selitës”, plagosën në këmbë me armë zjarri shtetasin Mikel Shira, 18 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Vijon puna intesive për kapjen e autorit tjetër, shtetasit S. I.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ankimohet vendimi i KPK-së për Xhezair Zaganjorin: Nuk është i besueshëm
Zbardhen SMS-të e 'Ramës me rilindasin': Të kam gjetur një teatraxhi që ngjason me zërin e Olsit tat »
Article Logic
Execution time: 0.022423982620239
array(1) { ["section"]=> string(85) "babe-e-bir-plagosin-18-vjecarin-ne-tirane-nje-ne-pranga-tjetri-ne-kerkim-emrat-137570" }