“Babë e bir” pranë njëri-tjetrit, këngëtari poston foton e parë me vogëlushin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:06 12-12-2016 “Babë e bir” pranë njëri-tjetrit, këngëtari poston foton e parë me vogëlushin

Nё tetor tё kёtij viti kёngёtari i njohur Endrik Beba, ish-vokalist i grupit LYNX dha lajmin e bukur se u bё baba pёr herё tё parё.

Ai dhe bashkёshortja e tij Redina Beba, u bёnё prindёr tё Liam qё tashmё pozon krah tё atit dhe ka tёrhequr  vёmendjen e të gjithëve. Endriku ndihet jashtëzakonisht i lumtur me të birin Liam, pranë vogëlushit bota e tij ndihet e plotë.

gruaaja.pngKENGETARI_copy.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sabina Dana publikon këngën e saj më të re, “Mos Bo Zo” (VIDEOKLIP)
Sonte nis emisioni investigativ "BOOM”, ja si na surprizon Rozana Radi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.026281118392944
array(1) { ["section"]=> string(80) "babe-e-bir-prane-njeri-tjetrit-kengetari-poston-foton-e-pare-me-vogelushin-62429" }