Babë e bir së shpejti me duetin e parë, zbulohet titulli i këngës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:40 30-09-2015 Babë e bir së shpejti me duetin e parë, zbulohet titulli i këngës

Babë e bir shumë shpejt vinë me duetin e parë mes tyre. “Prive” transmeton se sot kanë nisur xhirimet për projektin e përbashkët të Sabri dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga është titulluar ‘Nostalgji’ dhe shumë shpejt do të jetë gati për publikim.

Përpos kësaj kënge, Sabriu dje ka regjistruar këngën e tij të re në studion e Virusit në Tetovë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020210027694702
array(1) { ["section"]=> string(70) "babe-e-bir-se-shpejti-me-duetin-e-pare-zbulohet-titulli-i-kenges-22041" }