"Babi, mami edhe unë llapushi", Bes Kallaku publikon FOTON e rrallë të fëmijërisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:02 09-01-2019

 Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka hapur së fundmi arkivat. Besi është kthyer shumë pas në kohë dhe ka publikuar në Instagramin e tij një foto ku shfaqet me prindërit.

Në foton bardh e zi, Besi duket një vogëlush i ëmbël. Por si gjithnjë aktori edhe në këtë foto ka zgjedhur përshkrim epik.

"Babi, mami edhe unë llapushi...qysh atëherë kam pas pa shtremt", shkruan Kallaku.

Besi u bë baba për herë të parë në korrik të vitit që lamë pas. Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Ajka.

bess.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora nuk di të ndalet, ndez rrjetin me FOTO e zhveshur
Rihanna ‘çmend' fansat teksa promovon linjën e saj të të brendshmeve (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.023746967315674
array(1) { ["section"]=> string(84) "babi-mami-edhe-une-llapushi-bes-kallaku-publikon-foton-e-rralle-te-femijerise-148077" }