‘’Babi të don pa kufi’’, vajza e këngëtarit ka ditëlindjen dhe ai i shkruan 6 fjali që të shkundin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:17 27-04-2016 ‘’Babi të don pa kufi’’, vajza e këngëtarit ka ditëlindjen dhe ai i shkruan 6 fjali që të shkundin

‘’Babi të don pa kufi’’, vajza e këngëtarit ka ditëlindjen dhe ai i shkruan 6 fjali që të shkundin. Bëhet fjalë për të voglën e këngëtarit Blero.

Dedikimi i Bleros:

‘’Bija ime. Ishte ora 09:20 sot para 6 viteve, kur unë mora lajmin për lindjen tënde. Po në at moment jeta ime mori kuptim, dhe sot jam njeri ma i lumtur në botë. Me fjalë nuk mund ta spjegoj dot urimin që unë ta dëshiroj ty dhe dashurinë që e kam për ty. URIME DITLINDJA, JETA JEM. Babi të don pa kufi’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021356105804443
array(1) { ["section"]=> string(99) "babi-te-don-pa-kufi-vajza-e-kengetarit-ka-ditelindjen-dhe-ai-i-shkruan-6-fjali-qe-te-shkundin-38812" }