Balerina e njohur 'ngre' temperaturat, mposht të ftohtin me… (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:13 13-02-2018 Balerina e njohur 'ngre' temperaturat, mposht të ftohtin me… (Foto)

Vendet me dëborë në këtë përiudhë janë destinacioni i preferuar i shumë personazheve të njohur.

Bardhësia, qartësia e ngjyrave dhe panorama përrallore janë disa nga arsyet të cilat nxisin këdo për të pozuar para aparatit.

Këtij tundimi nuk i ka shpëtuar as balerina e Teatrit të Operas dhe Baletit, Isida Mollaymeri. Bukuroshja e ka shfrytëzuar vizitën e saj në një vend me dëborë për të realizuar disa foto në të cilat duhet thënë se shfaqet shumë e nxehtë.

Një body, i ka mjaftuar Isidës për të “ngritur” temperaturat me linjat e saj joshëse. kjo nuk është hera e parë që një ndër vajzat e njohura shqiptare zgjedh dëborën për të realizuar një set të nxehttë fotosh, pasi Sara Kapo dhe Einxhel Shkira e kanë realizuar këtë ide edhe një vit më parë.

Screenshot_16.jpg

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burrin e këngëtares së njohur shqiptare e akuzojnë për ndërhyrje estetike, ja për kë bëhet fjalë (Foto)
Një tufë me gjëra absurde, që në të kaluarën ishin mëse normale (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.003993034362793
array(1) { ["section"]=> string(68) "balerina-e-njohur-ngre-temperaturat-mposht-te-ftohtin-me-foto-110161" }