Balerina e njohur shqiptare në pritje të fëmijës së saj të parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:27 07-12-2016 Balerina e njohur shqiptare në pritje të fëmijës së saj të parë (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare Lori Bala është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Lori ka qenë ndër balerinat kryesore të ‘Dance With me’, por këtë vit e ka bërë pushim pasi po pret gëzimin e saj të parë të vijë në jetë. Lori Bala dhe DJ Olti do të bëhën prindër të një vajze. Balerina duket se po shijon diellin dimëror teksa ka pozuar duke buzëqeshur, siç jemi mësuar ta shohim në ekran. 

lori_bala.png

95ed8c7b2f942fa2668af19c708f404d.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar sjell në jetë një vajzë
Thyen akullin e jetës private Mariza Ikonomi: Ai më la dhe erdhi pas 3 ditësh... »
Article Logic
Execution time: 0.023190021514893
array(1) { ["section"]=> string(74) "balerina-e-njohur-shqiptare-ne-pritje-te-femijes-se-saj-te-pare-foto-61904" }