Balerina shqiptare me famë ndërkombëtare, një sirenë e vërtetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 16-07-2016 Balerina shqiptare me famë ndërkombëtare, një sirenë e vërtetë

Balerina shqiptare fama e së cilës tanimë ka kaluar kufijtë kombëtar shfaqet si një sirenë e vërtetë me bikini.

E kemi fjalën për Klaudia Pepën. Balerina profesioniste është në formë të shkëlqyer fizike dhe ka zgjedhur një palë rroba-banjo që ia tregojnë linjat më së miri teksa ngjit shkallët në ambientet e një pishine gjigande.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21037006378174
array(1) { ["section"]=> string(67) "balerina-shqiptare-me-fame-nderkombetare-nje-sirene-e-vertete-46810" }