Balla i thërret emrin nga foltorja, por shikoni ç’bën Basha në seancën e parë plenare (FOTO PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:52 15-01-2018 Balla i thërret emrin nga foltorja, por shikoni ç’bën Basha në seancën e parë plenare (FOTO PIKANTE)

Sezoni i ri parlamentar ka nisur me akuza të ashpra.

Deputeti i PS-së Taulant Balla gjatë replikës ndaj fjalimit të kreut të PD-së, u bëri thirrje dy krerëve të partive opozitare, Monika Kryemadhit dhe Lulzim Bashës që të tërhiqeshin nga nismat e tyre të fundit për protesta dhe tu kërkonin falje shqiptarëve për situatën e krijuar në seancën e fundit parlamentare.

Por kreu i PD-së, Lulzim Basha mesa duket ka pasur diçka më të rëndësishme për të bërë në ato momente. Basha u shfaq duke folur në telefon, dhe aspak i vëmendshëm ndaj fjalës së Ballës.

Screenshot_6.jpg

Screenshot_5_copy_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një mama si Ledina Çelo, merr fëmijët dhe 'arratiset' në Dubai (FOTO)
Deputetët e PS qeshin me kreun demokrat, Basha ngre zërin: O mjeranë do ju marrë cunami përpara »
Article Logic
Execution time: 0.010048866271973
array(1) { ["section"]=> string(104) "balla-i-therret-emrin-nga-foltorja-por-shikoni-c-ben-basha-ne-seancen-e-pare-plenare-foto-pikante-106648" }