Balla mesazh Bashës, njerr numrin e telefonit: Pyet Saliun se i kujt është

Publikuar tek: barometri, më 08:18 12-10-2018 Balla mesazh Bashës, njerr numrin e telefonit: Pyet Saliun se i kujt është

Partia Demokratike ka publikuar sot përgjimet e Prokurorisë ndaj Fred Alizotit, personi që dyshohet se ka imituar zërin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj, ku sipas tyre shoku i Alizotit flet me Drejtorin e Policisë së Fierit dhe përmend disa herë “Taulantin” dhe “shokun nga Librazhdi”.

 

Pas këtyre akuzave ka reaguar Taulant Balla, i cili ka nxjerrë numrin e telefonit të publikuar nga vetë PD, ku i drejtohet kreut të PD-së Lulzim Bashës duke e shprehur se duhet të pyesë Sali Berishën se i kujt është.

Reagimi i plotë i Ballës në Twitter:

Lulzim! Po mjaft i shpërdorove Sali Anin, Sali Lushën, Sali beun etj. Nuk kam folur asnjëherë në telefon as me kunatin e Babales, as me kunatin tënd. Pyet Saliun se i kujt është ky numër 0699423771

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045840978622437
array(1) { ["section"]=> string(79) "balla-mesazh-bashes-njerr-numrin-e-telefonit-pyet-saliun-se-i-kujt-eshte-137514" }