Ballist Morina i dronit te Beogradit shkrehet në lot pas fitores me armenët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:06 29-03-2015 Ballist Morina i dronit te Beogradit shkrehet në lot pas fitores me armenët Ballist Morina, fotot duke qare pas golit te fitores

A e mbani mend Ballist Morinën, i cili deklaroi se ishte autor dhe drejtues i Dronit me flamurin “Autochthonous” në mes të Beogradit tetorin e kaluar kur luanim kundër Serbisë? E pra, tifozi i zjarrtë kuq e zi, nuk i ka mbajtur dot lotët për fitoren e Shqipërisë ndaj Armenisë. 

Dhe ja ku shfaqet në këtë foto i përlotur, foto të përcjella në rrjetet sociale, pas fitores së ekipit kombëtar në Elbasan Arena. Ka postuar vetë foton në facebook, pak minuta më parë, duke shkruar “Emocionet e golit të fitores sot”. Dhe emri i këtij tifozi të zjarrtë, do të mbahet mend nga gjithë Shqiptarët për dronin në mes të Beogradit, por edhe për tre pikë të humbura nga Shqipëria. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029410123825073
array(1) { ["section"]=> string(67) "ballist-morina-i-dronit-shkrehet-ne-lot-pas-fitores-me-armenet-7298" }