Baltë deri në gju, makina të dëmtuara… shikoni çfarë mbeti pas përmbytjeve në autostradë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:27 01-12-2017 Baltë deri në gju, makina të dëmtuara… shikoni çfarë mbeti pas përmbytjeve në autostradë (FOTO)

Baltë deri në gju, makina të dëmtuara e një situatë kaotike.

Është kjo panorama që të ofron aktualisht autostrada Tiranë-Durrës pas përmbytjeve që u shkaktuan nga reshjet intensive të shiut.

Në foto duket qartë se në ç’situatë është katandosur një nga akset më të rëndësishme kombëtare që lidh kryeqendrën shqiptare me qytete të tjera vendit.

Që në orët e para të mëngjesit shërbimet e emergjencës civile dhe ndërmarrje të tjera të pushtetit vendor po punojnë maksimalisht për pastrimin e hapjen e rrugës me qëllim rikthimin normal të qarkullimit rrugor.

 

balta.jpg

bal.jpg

 bb.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndotet rëndshëm Gjanica, përveç naftës i shtohen dhe mbetjet teknologjike (PAMJET VIDEO)
Policja e alarmuar denoncon te kolegët: Më ka humbur pistoleta »
Article Logic
Execution time: 0.014094114303589
array(1) { ["section"]=> string(98) "balte-deri-ne-gju-makina-te-demtuara-shikoni-cfare-mbeti-pas-permbytjeve-ne-autostrade-foto-101514" }