Banalizohet biseda në “Zonë e Lirë”, Renato Mekolli: Mbi të pasmet e femrave mund të hapësh fletët e byrekut dhe...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:18 24-12-2016 Banalizohet biseda në “Zonë e Lirë”, Renato Mekolli: Mbi të pasmet e femrave mund të hapësh fletët e byrekut dhe...

Është banalizuar biseda në “Zonë e Lirë” ku të ftuar ishin fituesit e “Dance with Me”, Renato Mekolli dhe aktorja Laura Nezha. 

Teksa në ekranin e “Zonë e Lirë” po transmetohej një video e një personi i cili krijonte muzikë mbi të pasmet e femrave vetëm duke i qëlluar me shuplaka, Arian Çani ka provokuar Renato Mekollin.  Mirëpo shefi nuk i ka kursyer kometet duke çliruar fantazinë se çfarë mund të bëjë me të pasmet e një femre. 

“Mbi të pasmet e femrave mund të hapësh fletët e byrekut, sa mirë hapen”, është shprehur Mekolli. 

Çani e ka nxitur duke e pyetur se çfarë mund të hedh mbi të pasmet dhe shefi ka vijuar sërish,  “Mjalt, luleshtrydhe, shampanjë”.

Çani pyet sërish: “E ke provuar vërtetë?”. Mekolli i është përgjigjur me një "po".  

“Po të hedhësh një vezë?”, ka vijuar Çani me pyetjen e rradhës. “Veza e hedhur aty mund të hahet si e rrahur, me pak sheqer, duke shijuar. Gjërat e tjera s’ke çfarë i do…!”,  tha  më tej Renato.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070731639862061
array(1) { ["section"]=> string(114) "banalizohet-biseda-ne-zone-e-lire-renato-mekolli-mbi-te-pasmet-e-femrave-mund-te-hapesh-fletet-e-byrekut-dhe-63594" }