Banorja e “Big Brother 9” krahu i djathtë i aleatit të Bashës publikohet FOTO-ja e rrallë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:05 24-04-2017 Banorja e “Big Brother 9” krahu i djathtë i aleatit të Bashës publikohet FOTO-ja e rrallë

Në mediat sociale ka qarkulluar një foto ku Fotini, banore e ‘Big Brother 9’ e cila është në çift me Danielin është fotografuar pranë aleatit të Bashës, Kreshnik Spahiut.

Siç duket Fotini ka marrë pjesë në aktivitete të Aleancës Kuq e Zi, ndërkohë ende nuk dimë nëse është pjesë e kësaj partie dhe aktiviste. Megjithatë këtë mund ta zbulojmë pasi ajo të dalë nga ‘Big Brother’, megjithatë urojmë që të qëndrojë sa më gjatë. 

yujfyrj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017502069473267
array(1) { ["section"]=> string(93) "banorja-e-big-brother-9-krahu-i-djathte-i-aleatit-te-bashes-publikohet-foto-ja-e-rralle-76220" }