Barbana Dini e mbytur nga dhimbja, tjetër dedikim për vëllanë e humbur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:23 01-12-2016 Barbana Dini e mbytur nga dhimbja, tjetër dedikim për vëllanë e humbur

Këngëtarja Barbana Dini, e mbytur nga dhimbja shkruan sërish për vëllanë e saj Ergin i cili humbi jetën disa ditë më parë në një aksident tragjik me motor.

Teksa publikon këtë foto, Barbara i thotë Ergit se ishte dhe do të mbetet idhilli i saj.

“ishe dhe do të mbetesh idhulli im, perfeksioni im mbi Tokë Ergi”, shkruan Barbana e cila ka marrë pafund komente mbështetëse nga ndjekësit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031172037124634
array(1) { ["section"]=> string(75) "barbana-dini-e-mbytur-nga-dhimbja-tjeter-dedikim-per-vellane-e-humbur-61205" }