Barbara Bush në gjendje të vështirë shëndetësore, jo më trajtim në spital

Publikuar tek: bota, më 19:22 15-04-2018 Barbara Bush në gjendje të vështirë shëndetësore, jo më trajtim në spital

Ish Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Barbara Bush është në gjendje jo të mirë shëndetësorë.

Bashkëshortja 92-vjeçare e Presidentit të 41 të SHBA-ve, George H. W. Bush, Barbara ka vendosur të qëndrojë në shtëpi dhe të mos ndjekë më trajtime mjekësore në spitale.

Barbara Bush do jetë nën kujdesin e vazhdueshëm të familjarëve dhe mjekëve në shtëpinë e saj në Houston.

Barbara dhe George H.W. Bush janë të martuar prej 73-vitesh dhe kanë gjashtë fëmijë, ndër ta ish presidentin George W. Bush.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sanksione të reja për Rusinë, pas sulmit kimik në Siri
Erdogan kërcënon Gulenin: Ti që ndodhesh në SHBA... »
Article Logic
Execution time: 0.023718118667603
array(1) { ["section"]=> string(79) "barbara-bush-ne-gjendje-te-veshtire-shendetesore-jo-me-trajtim-ne-spital-117005" }