Barcelona jashtë, Juventus në gjysmëfinale

Publikuar tek: sport, më 21:42 19-04-2017 Barcelona jashtë, Juventus në gjysmëfinale

Juvendtusi shkon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ka përfunduar me barazim pa gola super sfida mes Barcelonës dhe Juventusit.

Një ndeshje plot emocione dhe raste spektakolare nga të dyja ekipet, që edhe pse u mbyll pa gola, ndezi festën te juventinët që u kualifikuan tashmë për gjysmëfinale ku mund të përballet me Realin, Monakon ose Atletikon.

Barcelona e mbylli këtu rrugëtimin në Champions League pas humbje së thellë 3-0 në ndjeshjen e parë ndaj Juventus.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërpritet ndeshja Shkëndija Tetovë-Vardari, probleme me tifozët (VIDEO)
Aksident horror, piloti përplaset në pistën e garës dhe humb të dyja këmbët (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010930061340332
array(1) { ["section"]=> string(47) "barcelona-jashte-juventus-ne-gjysmefinale-75747" }