Barku i rritur i Nora Istrefit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:25 21-03-2015 Barku i rritur i Nora Istrefit (FOTO) Nora Istrefi shtatëzënë duke treguar barkun për herë të parë

Nora Istrefi po shijon një tjetër etapë të jetës së saj, por gjithashtu edhe të fizikut. Këngëtarja e cila është në pritjen e ëmbël të të bërit nënë për herë të parë ka treguar për herë të parë barkun e rritur.

“Unë dhe vajza ime jashtë sonte”, ka shkruar këngëtarja  në ''Instagram'' pranë fotos në të cilën shihet e veshur me të zeza dhe këpucë të larta. Asgjë nuk ka ndryshuar nga look-u i mëparshëm i këngëtares me dallim të barkut të rritur.

Nora i dha fund beqarisë në shtator të vitit të kaluar duke u martuar me bashkëshortin Robert Berisha dhe shumë shpejt bëri publike shtatëzëninë e saj.

nora2ok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032983064651489
array(1) { ["section"]=> string(40) "barku-i-rritur-i-nora-istrefit-foto-6552" }