Basha dhe Berisha thërrasin Floriana Garon për deputete, e 3-ta në listën e Tiranës

Publikuar tek: barometri, më 08:38 11-01-2017 Basha dhe Berisha thërrasin Floriana Garon për deputete, e 3-ta në listën e Tiranës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070600509643555
array(1) { ["section"]=> string(88) "basha-dhe-berisha-therrasin-floriana-garon-per-deputete-e-3-ta-ne-listen-e-tiranes-65185" }