Basha feston 45 vjetorin, të rinjtë e FRPD e surprizojnë me dhuratat e veçanta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:21 12-06-2019 Basha feston 45 vjetorin, të rinjtë e FRPD e surprizojnë me dhuratat e veçanta

Kryedemokrati Lulzim Basha feston ditën e sotme 45 vjetorin e lindjes.

Një surprizë të veçantë Bashës ia kanë bërë të rinjtë e formumit rinor të Partisë Demokratike. Ata e kanë pritur kryedemokratin në selinë blu, në sallën e mbledhjeve ku nuk kanë munguar urimet dhe buqetat me lule.

Newsbomb.al mëson se të rinjtë e FRPD i kanë dhuruar Lulzim Bashës një disk gramafoni me 8 shprehje si 8 kërkesat e studentëve, një fanelë të Kombëtares me mbishkrimin 'Basha', shiritin e kapitenit dhe një kapele në ngjyrë blu me mbishkrimin 'Shqipëria si Europa'.

PAMJET E SURPRIZËS SË PËRGATITUR NGA FRPD PËR BASHËN:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028727054595947
array(1) { ["section"]=> string(84) "basha-feston-45-vjetorin-te-rinjte-e-frpd-e-surprizojne-me-dhuratat-e-vecanta-167997" }