Basha feston Krishtlindjen në Korçë, fillimisht në Kishë, pastaj te militantët (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 11:29 25-12-2015 Basha feston Krishtlindjen në Korçë, fillimisht në Kishë, pastaj te militantët (FOTOT)

Lulzim Basha ka menduar që Krishtlindjen ta festojë në Korçë. I shoqëruar nga sekretari i Përgjithshëm, Arben Ristani, ai ka shkuar fillimisht në Kishë, e më pas ka takuar militantët e djathtë.

“Mesha hyjnore e Krishtlindjes në Korçë’’, shkruan Basha.

{gallery}bashakorce{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 25 vite PD e Korçës, Basha: Revoltë të pandalshme deri në largimin e qeverisë
Berisha uron Krishtlindjen: Gëzuar ditën e lindjes së Krishtit Mbret, Hyjit dhe Burrit që i dha njerëzimit vlerat morale »
Article Logic
Execution time: 0.14547395706177
array(1) { ["section"]=> string(88) "basha-feston-krishtlindjen-ne-korce-fillimisht-ne-kishe-pastaj-te-militantet-fotot-28528" }