Basha flet para demokratëve në Shkodër, papritur ikin dritat

Publikuar tek: politike, më 12:41 13-02-2016 Basha flet para demokratëve në Shkodër, papritur ikin dritat

Kreu i partisë demokratike ka zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojë mes të rinjëve demokratë të Shkodrës, të cilët janë duke zgjedhur edhe kryetarin e tyre.

Ndërkohë që Basha fliste përpara demokrateve të FRPD dritat duket se e kane “tradhetuar”.  Fatmirësisht ato kanë ardhur pas disa sekondash shkeputje. Pas kësaj Basha ka vazhduar fjalimin normalisht.

“Rama dhe Meta duan të bëjnë Byronë Kombëtare të Hetimit për vete dhe jo popullin” u tha Basha të rinjve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti shqiptar bëhet me djalë pas më shumë se 1 dekade. Ai zgjedh Amerikën që gruaja e tij të lindte
Balla-Blushit: Nuk shahet partia kur do që të bëhesh kryetar i saj »
Article Logic
Execution time: 0.0091681480407715
array(1) { ["section"]=> string(65) "basha-flet-para-demokrateve-ne-shkoder-papritur-ikin-dritat-32472" }