Basha hap QUITZ në Facebook: Kush gjen përgjigjen, fiton Toyota Yaris

Publikuar tek: barometri, më 13:48 31-07-2018 Basha hap QUITZ në Facebook: Kush gjen përgjigjen, fiton Toyota Yaris

Basha hap QUITZ në facebook: Kush gjen përgjigjen, fiton Toyota Yaris

 

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur me një lojë, akuzave të kryeministrit Rama në lidhje me reformën në drejtësi.

Pasi Rama e quajti vettingun për opozitën si një ilaç gjarpërinjsh, Basha ka publikuar një foto me gjarpërinj dhe ka hapur një quitz, ku ka lajmëruar me ironi se kush përgjigjet saktë do fitojë një Toyota Yaris.

“Gjëagjëzë Edvingu: Kush i lidh e i mban bashkë:

një trafikant të dënuar droge me vëllain Ministër të Brendshëm PLUS 
një gjyqtar që e shpëton nga ekstradimi ortakun e trafikantit të drogës PLUS 
komisionerët e vettingut që e shpallin këtë gjyqtar të përshtatshëm për të vazhduar detyrën?!
Kush gjen përgjigjen e saktë, fiton Toyota Yaris”- shkruan Basha në facebook

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023727893829346
array(1) { ["section"]=> string(74) "basha-hap-quitz-ne-facebook-kush-gjen-pergjigjen-fiton-toyota-yaris-129720" }