Basha i dërgon SMS njerëzve të besuar të tij por përgjigja e këtij demokrati e le pa fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:41 26-06-2017 Basha i dërgon SMS njerëzve të besuar të tij por përgjigja e këtij demokrati e le pa fjalë

Lulzim Basha, kreu i demokratëve i ka dërguar një mesazh numëruesve dhe vëzhguesve demokratë lidhur me procesin e numërimit të votave.

“Të gjitha burimet tona flasin për një votë masive të qytetarëve për PD dhe fitoren tonë”, u thotë Basha të besuarve të tij por si përgjigje merr : “Të q&sha  ty dhe burimet”, i shkruan demokrati kryetarit të PD që në fakt po i humb këto zgjedhje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01595401763916
array(1) { ["section"]=> string(96) "basha-i-dergon-sms-njerezve-te-besuar-te-tij-por-pergjigja-e-ketij-demokrati-e-le-pa-fjale-84045" }