Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Populli do u shtyp kokën gjarpërinjëve

Publikuar tek: barometri, më 08:28 02-08-2018 Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Populli do u shtyp kokën gjarpërinjëve

Kryetari i PD-së Lulzim Bashan ë një postim në profilin e tij i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama.

 

Sipas Bashës, Rama është kryemafiozi që mban gjyqtarë me lidhje kriminale si Dvorani dhe Hallunaj.

“Rama, Xhafajt, Roshi, Tahiri, Dako, Veliaj, Sejdini, Frrokët & co, kjo bandë kriminale do i ikë drejtësisë sa kohë vettingu i kapur nga kryemafiozi mban gjyqtarë me lidhje kriminale si Dvorani-Hallunaj”, ka shkruar kreu i PD-së.

Ndërsa kryeministri shkruan në profilin e tij në instagram se “gjylet e vettingut po prishin folenë e gjarpërinjëve”, Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur duke i thënë se gjarpërinjëve do u shtypet koka nga populli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023772954940796
array(1) { ["section"]=> string(76) "basha-i-kunderpergjigjet-rames-populli-do-u-shtyp-koken-gjarperinjeve-129900" }