Basha i la jashtë listave, njëri aleat zhduket nga "faqja e dheut" tjetri shtron darkë me sharki dhe çifteli "për shtatë palë qejfe"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:52 26-05-2017 Basha i la jashtë listave, njëri aleat zhduket nga

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka lënë jashtë listave deputetin e PD Eduart Ndocaj dhe kreun e AK Kreshnik Spahiu.

Spahiu nuk është bërë i “gjallë” këto ditë dhe nuk ka reaguar aspak në lidhje me këtë vendim, ndërsa deputeti Eduart Ndocaj siç duket e ka përjetuar krejtësisht ndryshe.

Ndocaj ka postuar një video në facebook ku tregon se ka shtruar një darkë për qejfin e tij nën tingujt e muzikës me çifteli dhe sharki.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007105827331543
array(1) { ["section"]=> string(133) "basha-i-la-jashte-listave-njeri-aleat-zhduket-nga-faqja-e-dheut-tjetri-shtron-darke-me-sharki-dhe-cifteli-per-shtate-pale-qejfe-80086" }