Basha: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”

Publikuar tek: politike, më 23:14 08-08-2018 Basha: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një postimi në rrjetet sociale akuzon qeverinë për mbylljen e dhjetra bizneseve çdo ditë.

“45 biznese mbyllen çdo ditë në 2018. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët!”, shkruan në rrjetet sociale kryedemokrati Lulzim Basha.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kokëdhima reagon për Kosovën: S’mund të shkëmbehen dy troje shqiptare
‘Mbyllen çdo ditë 45 biznese’, Ahmetaj përgjigjet me SHIFRA: Dua t’jua kujtoj korbave të dëshpëruar »
Article Logic
Execution time: 0.017938852310181
array(1) { ["section"]=> string(65) "basha-ky-eshte-rekordi-i-ri-i-bandes-se-hajduteve-rilindja-130560" }