Basha lëshon alarmin: Peshkaqenët e fajdeve po rivalizojnë bankat

Publikuar tek: politike, më 21:47 05-10-2017 Basha lëshon alarmin: Peshkaqenët e fajdeve po rivalizojnë bankat

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Top Story” në Top Channel, foli për gjendjen e kriminalitetit në vend.

Basha tha se me shtimin e kriminalitetit është rritur rreziku edhe në një tjetër fushë. Rreziku sipas tij është në sektorin financiar i cili po vihet në kontroll nga “peshkaqenët” fajdeve.

Basha tha se PD disponon informacione për këtë fenonmen shumë të rrezikshëm.

“Në disponomjmë informacione të rëndësishme si Opozitë se kanë nisur fajdet. Se biznesmenët e kanë më të lehtë të japin dhe marrin fajde sesa të shkojnë në bankë. Dhe sot bankat rivalizohen nga peshkaqenët e fajdeve. Unë këtë gjë e kam paralajmëruar dy vjet më parë dhe kjo është një gjë shumë e keqe”, tha Basha.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëveshja Rama-Meta, flet Kryemadhi: Kush është grupi që kryeministri ngriti të godasë LSI
Deklaratat e forta të ambasadorit, Kryemadhi: Ju zbuloj kush mund ta vrasë prokurorin dhe gjyqtarin »
Article Logic
Execution time: 0.015918016433716
array(1) { ["section"]=> string(70) "basha-leshon-alarmin-peshkaqenet-e-fajdeve-po-rivalizojne-bankat-94875" }