Basha MAHNITET në Elbasan, veçon 3 sektorë! Shikoni njeriun SPECIAL që e shoqëron

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 14-03-2018 Basha MAHNITET në Elbasan, veçon 3 sektorë! Shikoni njeriun SPECIAL që e shoqëron Lulzim Basha, kreu i PD në Elbasan

Kreu i PD Lulzim Basha, ashtu si kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur kryeqytetin e festimeve të Ditës së Verës, Elbasanin për të dhënë mesazhin e tij sot.

Basha shoqërohej nga bashkëshortja e tij Aurela ndërsa vizitoi Panairin në Elbasan, që me ç’duket e ka mrekulluar.

Kryedemokrati veçoi 3 sektorë duke i bërë thirrje qeverisë t’i mbështesë.

“Kemi vizituar si çdo vit panairin në Elbasan. Dua të uroj gjithë ata sipërmarrës, artizanë e tregtarë që paraqesin punimet e tyre në këtë panair. Jam i impresionuar veçanërisht nga zonjat shtëpiake me punime dore, shoh përparim në industrinë e mbledhjes së mjaltit dhe në veçanti jam mahnitur nga panelet voltarike për prodhimin e energjisë. Janë tre sektorë që meritojnë mbështetje të drejtpërdrejtë nga shteti, me ulje, pse jo edhe heqje të taksave e subvencione”, u shpreh kryedemokrati duke uruar:

“Por më lejoni që sot këtu nga Elbasani të jap një urim për çdo banor të Elbasanit e gjithë shqiptarët: Gëzuar ditën e verës. Siç çelin lulet në pranverë ashtu çeltë shpresa e optimizmi në zemrat e çdo shqiptari. Për shumë vjet Gëzuar”.

basha2_copy.png

basha2.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erion Veliaj uron Ditën e Verës: NA PA ZOTI…
Parashikimi i motit, ja çfarë pritet në vijim »
Article Logic
Execution time: 0.027253150939941
array(1) { ["section"]=> string(86) "basha-mahnitet-ne-elbasan-vecon-3-sektore-shikoni-njeriun-special-qe-e-shoqeron-113233" }