Basha mbledh aleatët një ditë pas protestës

Publikuar tek: barometri, më 08:18 28-05-2018 Basha mbledh aleatët një ditë pas protestës

Në selinë e Partisë Demokratike janë mbledhur sot aleatët opozitarë, një ditë pas protestës për largimin e qeverisë Rama.

Takimi i Lulzim Bashës me aleatët ka patur në qenëdër të diksutimeve koordinimin për vijimin e aksionit opozitar kundër qeverisë.

Prej disa kohësh, opozita ka zgjedhur të braktisë seancat dhe komisionet parlamentare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038461923599243
array(1) { ["section"]=> string(50) "basha-mbledh-aleatet-nje-dite-pas-protestes-122337" }